UWAGA! Dołącz do nowej grupy Skierniewice - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Wernisaż wystawy „Liga Dobrych Serc. Adoptuj” w Skierniewicach już 1 lipca


1 lipca 2026 roku przed Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach rozpocznie się niezwykłe wydarzenie „Liga Dobrych Serc. Adoptuj”. To przedsięwzięcie łączy miłośników sportu i zwierząt, promując adopcję psów oraz wspierając lokalne organizacje zajmujące się pomocą dla bezdomnych czworonogów. W programie przewidziano wiele atrakcji, w tym licytację charytatywną, spotkania z piłkarzami Unii Skierniewice oraz zbiórkę karmy dla psów.

Wernisaż wystawy rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie otwarty dla wszystkich mieszkańców Skierniewic. Uczestnicy będą mieli szansę spotkać zawodników klubu, zdobyć ich autografy oraz uwiecznić chwilę na zdjęciu. Ponadto, w podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z czworonogami ze schroniska, które czekają na nowe domy. Organizatorzy zachęcają do uczestnictwa i wsparcia akcji zbiórki karmy, która zostanie przekazana lokalnym organizacjom wspierającym bezdomne zwierzęta.

Wystawa „Liga Dobrych Serc. Adoptuj” potrwa od 1 do 23 lipca 2026 roku. Autorkami prezentowanych fotografii są cztery lokalne artystki, które uwieczniły zarówno psy z schroniska „Podaj Łapę”, jak i piłkarzy Unii Skierniewice. Organizatorami tego projektu są MKS Unia Skierniewice, Centrum Kultury i Sztuki oraz schronisko, które z pełnym zaangażowaniem dąży do uwrażliwienia mieszkańców na potrzebę adopcji zwierząt. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną oraz wesprzeć czworonożnych przyjaciół w potrzebie.

Źródło: Urząd Miasta Skierniewice


Oceń: Wernisaż wystawy „Liga Dobrych Serc. Adoptuj” w Skierniewicach już 1 lipca

Średnia ocena:4.95 Liczba ocen:18


Zobacz Także