Skierniewiccy policjanci przeprowadzili skuteczną akcję, która doprowadziła do rozbicia grupy zajmującej się kradzieżami pojazdów. W wyniku działań odzyskano dwa skradzione auta oraz zabezpieczono znaczne ilości narkotyków. To efekt długoletniej pracy operacyjnej i precyzyjnego rozpoznania środowiska przestępczego. Zatrzymano czterech mężczyzn, którzy teraz odpowiedzą za swoje przestępstwa przed wymiarem sprawiedliwości.
Akcja miała miejsce na terenie województwa łódzkiego, w której uczestniczyli funkcjonariusze z różnych jednostek policji, w tym Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach oraz Centralnego Pododdziału Kontrterrorystycznego. Policjanci podjęli działania na podstawie postanowień o dokonaniu przeszukań wydanych przez Prokuraturę Okręgową w Łodzi. Efektem tych działań było zatrzymanie czterech mężczyzn w wieku od 31 do 45 lat, którzy są mieszkańcami województwa mazowieckiego.
W trakcie przeszukań zabezpieczono ponad 230 gramów amfetaminy, 280 gramów mefedronu oraz 3900 gramów marihuany. Ponadto odzyskano dwa skradzione samochody oraz sprzęt wykorzystywany do popełniania przestępstw, w tym urządzenia do zakłócania sygnałów GPS i telefonii komórkowej. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów zatrzymanym, co może skutkować karą do 10 lat pozbawienia wolności w przypadku najcięższych przestępstw. Sprawa ma charakter rozwojowy, a policjanci nadal prowadzą dalsze czynności procesowe.
Źródło: Policja Skierniewice
Oceń: Policjanci ze Skierniewic rozbili zorganizowaną grupę przestępczą
Zobacz Także



